Mobilny Handlowiec - Opis systemu sprzedaży mobilnej

BAH - System sprzedaży mobilnej
Jesteś szybszy, zawsze na czas

BAH to nowoczesny system rejestracji zamówień i/lub sprzedaży, przeznaczony dla przedstawicieli małych i średnich firm, oparty na platformie systemów dla urządzeń przenośnych. Umożliwia on wymianę danych między centralą firmy a przedstawicielem w terenie. Dostęp dla obu stron do informacji zapewnia mechanizm synchronizacji, a dokumenty (zamówienia, faktury, KP, etc) trafiają do centrali zgodnie z dowolnymi założeniami procesu logistyki, w dowolnie definiowanym elektronicznym formacie. Moduł administracyjny, w uzupełnieniu procesu komunikacji, zapewnia rozdział danych w różnych przekrojach.
Rozwiązanie sprawdza się w wielu branżach jak: spożywcza, zabawki, odzież, kosmetyki, obuwie, papiernicza, usługi i inne. Na coraz trudniejszych rynkach zbytu, system pozwala na:

  • zdecydowane przyspieszenie,
  • eliminację proceduralnych (dublowanych) czynności i kosztów,
  • widoczną poprawę logistyki i jakości obsługi,
  • dowolność w wyborze systemu sprzedażowego,
  • transfer informacji dopasowanej dla przedstawiciela,
  • wydruk dokumentów w terenie,
  • poprawę wizerunku firmy.

Jednocześnie intuicyjny i czytelny interface utrzymany w standardzie systemów Android lub Windows Mobile zachęca do pracy. Urządzenie mobilne w rękach agenta, szybko staje się niezbędnym, wielofunkcyjnym i trudnym do zastąpienia narzędziem pracy. Już nie wspominając o rewolucyjnej zmianie jakości obsługi. Więcej ...

Cena już od 2100 PLN*

* cena netto oprogramowania wraz z urządzeniem mobilnym, smartfonem Windows Mobile lub Android dla jednego przedstawiciela handlowego, przy zakupie licencji dla czterech przedstawicieli handlowych. Przy większej liczbie przedstawicieli handlowych cena jednostkowa spada.